Nápověda

Níže naleznete odpovědi na možné otázky. Pokud odpověď nenaleznete, prosím, kontaktujte nás.

Profil

Účet
Účet je dostupný pouze pro osoby starší 18 let. Pro jeho aktivaci je nutné potvrdit ověřovací e-mail po registraci. Ověřovací e-mail mohou některé poštovní servery vyhodnotit jako SPAM, protože obsahuje aktivační link, zkontrolujte proto, prosím, svoji poštu důkladně. Ověřovací e-mail si můžete nechat vygenerovat případně znovu. Platí vždy poslední vygenerovaný aktivační link. Povinnou součástí účtu je volba přezdívky. Nezadávejte zde, prosím, váš e-mail, a to z důvodu ochrany vašeho bezpečí. Administrátor má právo takový účet zablokovat bez náhrady. Účet je určen pouze pro fyzické osoby, účet pro firemní prezentaci je zakázaný a takový účet bude administrátorem zablokován.

Profilové foto
Každý účet musí mít profilové foto. Zakázané jsou erotické fotografie. Dále jsou zakázány fotografie s osobami mladších 18 let, a to z důvodu ochrany jejich bezpečí. Profilové foto se zobrazuje ostatním uživatelům v časové ose označené jako Nejnovější, kde mají ostatní možnost profilové foto hodnotit. V případě kladného hodnocení obdržíte od nás oznámení. Každá fotografie prochází kontrolou administrátora. V případě zamítnutí nahrané fotografie jste povinni nahrát fotografii novou dle výše uvedených podmínek, v opačném případě nebude váš účet aktivován, nebo bude zpětně deaktivován. Další podmínky profilové fotografie popisuje dokument Zásady ochrany osobních údajů a dokument Všeobecné smluvní podmínky.

Galerie fotek
Galerie fotek je dobrovolná. Její podmínky jsou totožné s profilovou fotografií. U fotografií v galerii se zobrazuje počet hodnocení ostatními uživateli. Počet nahraných fotografií do galerie je neomezený, administrátor však kvůli rychlosti načítání profilu může přistoupit k vymázaní vybraných fotografií. O této skutečnosti budete informováni zprávou.

Popisek profilu
Máte možnost si zvolit svůj vlastní text profilu. Doporučujeme volit takový text, který přitáhne pozornost ostatních uživatelů. Popisek, který je nedílnou součástí uživatelského profilu, je povinný a jeho délka je omezena na 500 znaků. Text nesmí obsahovat komerční nabídky, v opačném případě je účet bez náhrady administrátorem zablokován.

Detaily profilu
Uživatelský profil obsahuje další povinné i nepovinné položky. V případě, že nevyplníte povinné položky, bude vaše aktivita na serveru omezena. Pokud nechcete nepovinné položky uvádět, vyberte volbu “Nechci uvést”.

Nastavení

Změna údajů
Máte právo si změnit heslo i primární e-mail. Obě možnosti musíte potvrdit platným heslem.

Zprávy e-mailem
E-mailem můžete dostávat zprávy o aktivitě na vašem účtu, dále informaci o tom, že se přihlásili vaši oblíbení uživatelé a občas vám také zašleme novinky, které se týkají naší seznamky. Všechny tyto možnosti máte možnost vypnout. Stačí je vyškrtnout a volbu potvrdit uložením. Defaultně jsou všechny možnosti zapnuty.

Deaktivace účtu
Svůj účet máte právo kdykoli deaktivovat. Pro potvzení a kvůli vaší ochraně musíte zadat platné heslo. Povinnou položkou je také vybrání možnosti, proč účet rušíte. V případě, že nechcete být konkrétní, stačí zvolit položku “Jiný důvod”. Účet je po potvrzení deaktivován na 30 dnů a ostatním uživatelům se nezobrazuje. Během této doby se můžete kdykoli znovu přihlásit. Pokud tak neučiníte, po 30 dnech bude váš účet smazán, a to bez náhrady.

Zprávy

Doručené
V seznamu zpráv najdete přehled všech doručených zpráv. Pokud chcete doručené zprávy rychle vymazat, klikněte na zaškrtávátko vlevo vedle přijatých zpráv, v tom okamžiku se vám objeví nabídka pro hromadnou úpravu přijatých zpráv. Zprávu můžete smazat i přímo při psaní s vybraným uživatelem. Obě akce jsou nevratné. Server neuchovává žádnou smazanou konverzaci, ani nemá k ní jakýkoli přístup.

Zpráva
S každým uživatelem můžete vést neomezenou komunikaci. Do komunikace máte možnost vkládat smailíky a také fotografie. Obě funkce jsou dostupné i z mobilního zařízení. Některé zprávy jsou rovněž automaticky generované, například informace o vzájemné shodě či informace o publikování vašeho inzerátu. Výjimečně také odesíláme uživatelům hromadnou zprávu. Tu si, prosím, pozorně vždy přečtěte, obsahuje často důležité informace (například o odstávce serveru, zajímavé novinky, atd.). Pokud vás uživatel, s kterým si píšete, obtěžujete, stačí se proklinout na jeho profil a jeho účet zablokovat.

Hledání

V okolí
Každému uživateli zobrazujeme ostatní uživatele z jeho bezprostředního okolí. Zobrazují se vždy pouze uživatelé dle vašich sexuálních preferencí. Ženy tedy uvidí pouze muže heterosexuály a obráceně. Gayové vidí pouze profily ostatních homosexuálů. Uživatelé v okolí jsou generováni podle vaší blízkosti. Doporučujeme proto u vašeho profilu věnovat pozornost vámi zadaným kritériím u kraje a regionu, aby výsledky byly co nejrelevantnější. Do budoucna připravujeme lokalizaci pomoci GPS, a to především u mobilních telefonů.

Nováčci
Na této kartě máte možnost vidět posledně registrované uživatele. Získáte tak přehled o nově aktivovaných účtech.

Filtr hledání
Máte možnost si vytvořit svůj vlastní filtr hledání, a to dle vašich preferencí. Takový filtr si pak nezapomeňte uložit. Máte možnost si ho i zpětně kdykoli upravit.

Navštívili Vás
Na této stránce vidíte přehled všech uživatelů, kteří si prohlédli váš profil. Klikněte na jejich profil a můžete si ihned psát.

Hodnocení

Líbíte se
Na této stránce vidíte přehled všech uživatelů, kterým se líbíte. Klikněte na jejich profil a můžete si ihned psát.

Oblíbení

Moji oblíbení
Na této stránce uvidíte přehled všech uživatelů, které jste si uložili jako oblíbené. Stačí kliknout na jakýkoli profil a pod výpisem detailů o uživateli je tlačítko s hvězdičkou Oblíbený profil. Pomocí tohoto tlačítka si uživatele do Oblíbených profilů přidáte i odeberete.

Blokovaní

V případě, že vás uživatele obtěžuje nevhodnou komunikací, máte právo jeho účet kdykoli zablokovat. Stačí se prokliknout na jeho profil a vedle jeho profilové fotky je tlačítko “Blokovat”, tím se uživatel zobrazí na vašem seznamu Blokovaní. Uživatele odblokujete shodným postupem. Vámi zablokovaný uživatel vám už nadále nemůže zasílat žádné zprávy. O této skutečnosti bude zároveň systémem informován.

Inzeráty

Co je inzerát
Inzeráty jsou placenou a zcela dobrovolnou funkcí, na vaši běžnou činnost na seznamce nemají žádný omezující vliv. Pomocí inzerátů se můžete zviditelnit ostatním uživatelům na hlavní stránce serveru ale i na všech ostatních podstránkách. Zároveň bude váš inzerát dostupný v sekci Inzeráty. Pomocí inzerátů máte možnost získat více návštěv i hodnocení a zvýšit si tak své šance na seznámení. Cena jednoho inzerátu je 29 kreditů (29 Kč) a zobrazuje se po dobu 3 dnů, přičemž první inzerát máte zdarma díky tomu, že doplníte svůj profil o další povinné údaje. Na základě toho vám přičteme vašich prvních 50 kreditů, které můžete použít pro své inzeráty. Doporučujeme pro inzeráty volit takový text, který zaujme ostatní uživatele. Zakázany jsou však komerční nabídky a sexuální nabídky. Všechny inzeráty podléhají schválení administrátora. Volte proto takový text, který odpovídá vašemu zájmu, tedy seznámení. O schválení či zamítnutí inzerátu budete informováni zprávou. Pokud administrátor vyhodnotí váš inzerát jako nevyhovující a inzerát zamítne, vrátíme vám automaticky použité kredity zpět.

Jak zveřejnit inzerát
Inzerát můžete zveřejnit pomocí tlačítka “Zveřejnit inzerát”, které naleznete po levé straně v případě desktopové verze, nebo přímo v sekci Inzeráty, která je dostupná i pro mobilní telefony. Text inzerátu je omezen na 500 znaků a po jeho odeslání čeká na schválení administátora.

Doplnění kreditu
Pokud nemáte dostatek kreditu na publikování inzerátu, budete o této skutečnosti informováni. V tom případě je kredit nutné doplnit. Navýšení je automaticky nastaveno o 100 kreditů, které stojí 100 Kč. Platba probíhá pomocí zabezpečené 3D Secure platební brány. Server přijímá pouze platby pomocí platební karty. Platba probíhá výhradně na straně banky, která přijímá všechny typy platebních karet. Server nemá k dispozici žádné informace o vaší platební kartě. Pokud platba selže, budete přesměrováni zpět na seznamku. Pokud se vám kredity nepřičetly, prosím, odhlaste se a znovu přihlašte. Stav svých kreditů zkontolujete pomocí tlačítka “Zveřejnit inzerát”. Po doplnění kreditů ho není možné vrátit. Je nutné ho celý vyčerpat. Neuvyžité kredity, které již nestačí na publikaci nového inzerátu, se nevracejí ve formě peněz. Tyto nevyužité kredity automaticky propadají, pokud si je nenavýšíte a nepoužijete na další publikování nového inzerátu. V případě deaktivace a následného zrušení vašeho účtu nemáte nárok na vrácení kreditů ve formě peněz, takové kredity rovněž automaticky propadají.

Komerční inzeráty
Pokud jste podnikatel či firma a rádi byste inzerovali na serveru, kontaktujte nás.

Mobilní verze

Server je responzivním webem, automaticky se přizpůsobí přístroji, pomocí kterého si seznamku prohlížete. Optimalizován je tak pro chytré mobilní telefony i tablety. O mobilní aplikaci zatím neuvažujeme.

Reklama

Podnikatelům i firmám nabízíme možnost inzerce. V současné době nabízíme inzerci pomocí reklamních bannerů či textového sdělení. K dispozici máme však i individuální řešení, která vycházejí vstříc cílové skupině inzerenta. V obou případech nás, prosím, kontaktujte.

Ochrana soukromí

Ochranu soukromí popisuje dokument Zásady ochrany osobních údajů.

Nastavení Cookies